O nas

1000m.euto platforma wymiany handlowej pomiędzy firmami zwana również "systemem B2B". Jest to swego rodzaju "sklep internetowy dla sklepów internetowych", które są Kontrahentami firmy Grupa Chrobry sp. z o.o. Celem funkcjonowania platformy jest czytelna prezentacja oferty oraz uproszczenie sposobu składania zamówień hurtowych. Dostęp do platformy 1000m.eu mogą uzyskać wyłącznie firmy.

Produkty dostępne w 1000m.eu skupiają ofertę marek meblowych należących do Grupa Chrobry sp. z o.o. wśród nich "Visby", "Skandica", "Dancan", "Fatty". Poza wymienionymi dostępne są również produkty importowane.

Produkty dostępne na 1000m.eu zostały zaprezentowane w sposób, który ma maksymalnie wspierać proces ich umieszczenia w ofercie Kontrahentów. Każdy artykuł został wyczerpująco opisany z podaniem szczegółowych wymiarów. Poza zdjęciami dostępnymi w popularnej rozdzielczości, dostępne są również linki do zdjęć o rozdzielczości wysokiej. Przy większości produktów zostały podane również wymiary paczek, a także termin, w jakich wysyłany jest zamówiony produkt.

System został wyposażony w wyszukiwarkę towarów (lewy górny róg strony), a także precyzyjne filtrowanie produktów w kategoriach. Konto Klienta umożliwia podgląd zamówień trwających, jak i zrealizowanych oraz szybki dostęp do "ulubionych" produktów. Możliwe jest również śledzenie przesyłki.

Platformę 1000m.eu obsługuje Dział Sprzedaży Hurtowej (DSH) oraz Dział Logistyki Hurtowej (DLH) firmy Grupa Chrobry sp. z o.o. Oba działy pracują w dni robocze w godzinach od 8 do 16, a kontakt do nich jest podany w zakładce KONTAKT oraz na karcie każdego z produktów.

pixel